חלון גג - בעל ציר כפול

החלון הנמכר ביותר בישראל בשנים האחרונות. חלון מדגם הנל הינו חלון בעל ציר כפול, המאפשר פתיחה של החלון כלפי חוץ, ופתיחה של 160 מעלות המאפשרת את היפוך החלון לצורכי ניקיון.

בניגוד לדגמים בעלי ציר מרכזי בלבד, חלון מדגם ציר כפול הינו בעל שני צירים, אשר מאפשר את סיבוב הציר המרכזי של החלון, כאשר זה מצוי מחוץ למסגרת החלון, כך שבעת סיבוב החלון הוא איננו "פולש" לחלל עליית הגג, ואיננו מפריע לפותח החלון.

 

חלון דגם ציר כפול מומלץ לשימוש בעליות גג בעלות גובה נמוך. החלון מורכב מידית פתיחה לפתיחה רגילה, ובנוסף ידית עליונה המאפשרת היפוך של 160 מעלות כלפי פנים, לצרכי ניקיון החלון. לחלון שני מצבי סגירה: סגירה מלאה, וסגירה חלקית המאפשרת זרימת אוויר לחלל החדר.

יתרון חשוב של דגם זה הוא העובדה כי החלון מסופק כאשר פחי הצד כבר הותקנו בו במפעל באיטליה - דבר המבטיח התקנה איכותית ביותר של פחי הצד, ללא תקלות שנובעות לעיתים מהתקנה רשלנית של פחי הצד.

החלון עשוי עץ אורן ברמה גבוהה ביותר ובטכנולוגית "קליר" ללא עיניים, ומחופה אלומיניום. החלון מסופק עם זכוכית בידודית במפרט 4 מ"מ - 14 מ"מ אוויר - 4 מ"מ, וניתן להזמין זכוכיות בידודיות במיוחד או מחוסמות בהזמנה מיוחדת. 

מידות